Про що в декларації “забули” голови райрад Вінниччини?

0 143

Голови районних рад забувають про місце проживання, бізнес дружин та оздоровлюються за рахунок бюджету.

Голова Бершадської райради Михайло Бурлака уже здав декларацію за 2017 рік. Втретє у своїй декларації він вказує лише 2 квартири дружини в Одесі та не вказує, де саме проживає з родиною у Бершаді.

“Я не вказав де я живу бо у мене будинок в користуванні. А треба було вказати? Добре то мені треба поміняти в декларації, що будинок є в користуванні?”

Також голова райради у декларації вказав, що у 2004 році його вклала майже півмільйона гривень у  ТОВ “Віойл-Інвест”.

Згідно данних аналітичної системи Youcontrol у 2016 році підприємство припинило свою діяльність. Власником підприємства є громадянин російської федерації Пономарчук Віктор Євгенович.

“Там уже пройшла реорганізація…Ну як ми вклали. Вкладали поступово…Там слідуча фірма є правонаступником”, -зауважив голова райради.

Голова Вінницької райради Сергій Сітарський у своїй декларації  за 2016 рік забув вказати бізнес дружини. Згідно данних Аналітичної системи Youcontrol вона є засновницею ПП “Приватне мале підприємство “Млин”. У 1996 році вона внесла у статутний фонд 70 тисяч гривень. Сергій Сітарський пообіцяв Громаді Вінниччини вказати  у декларації за 2017 вказати фірму дружини, про яку забув у минулому році:

“Це була моя фірма ще з 90-тих, яку я переписав на дружину… В цьому році все вкажемо”.

19 березня на сайті НАЗК з’явилась його декларація за 2017 рік , де він вказав підприємство дружини.

Михайло Піддубний, голова Барської райради вказав у своїй декларації за 2016 рік крім заробітної плати ще і 12 тисяч матеріальної допомоги. Голова райради пояснює, що за матеріальну допомогу голосували депутати і не вбачає у цьому конфлікту інтересів:

“Ні, вроді не вбачаю. Це на оздоровлення, на лікування…Це ж проголосували депутати тоді на першій сесії, коли зарплату мою затверджували і заступників”.

Голова Жмеринської райради Василь Малярчук  уже здав декларацію за 2017.

У минулому році отримав негрошовий подарунок майже на 170 тисяч у вигляді будинку та земельної ділянки. Голова пояснює, що це оформив спадщину:

“Це будинок і земля, яку отримав в спадщину від мами”.

 

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Вінниччини".

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.

Головний редактор: Ірина Федорів