Дерибан року: як Вишенське озеро стало прибережною смугою?

0 711

Безкоштовно виділять три земельні ділянок на Вишенському озері. Про це свідчить проект рішення Вінницької міськради під № 28.

Ділянки в рекреаційній зоні палнують дати тим самим людям, які вже мають тут землю.

Так, наділ планують надати громадянину Дмитру Демку.

У 2014 році згідно витягу з реєстру Дмитро Демко уже отримував на Вишенському озері земельну ділянку.

Саме біля його приватизованої земельної ділянки згідно зйомок з квадрокоптера самовільно облаштовано бесідку просто у воді.


Така сама історія і з Сергієм  Павлюком , який у 2014 уже отримував земельну ділянку в заплаві річки Вишня. Також міська рада пропонує виділити безкоштовно землю на озері Тетяні Потоцькій . Її однофамільцю Валерію Потоцькому  там же у заплаві річки Вишня належать дві земельних ділянки.

Біля земельних ділянок  Потоцького та Павлюка біля води уже повністю вирізані дерева.

Вінницька міська рада надала “Громаді Вінниччини” відповідь, що комісія, яка б дозволила вирізати дерева у заплаві річки Вишня, не створювалась і дозволу на вирізку дерев у прибрежно-захисній смузі річки Вишня не надавали.

“Згідно плану зонування вулиці Подільської , затвердженого Вінницькою міською радою прибрежно-захисна смуга біля озера чомусь названа Реакреаційною зоною озеленених територій загального користування а вся територія озера позначена на карті як прибрежно-захисна смуга.А де ж тоді сам водний об’єкт? Невідомо. І як цей проект затвердили?” ,- розповідає активістка Автомайдану Таїса Гайда.

“Громада Вінниччини” звернулась в прокуратуру та екологічну інспекцію щодо виділення земельних ділянок в зеленій зоні загального користування.

Потрібно нагадати, що прокуратура відкрила кримінальне провадження і досі триває досудове слідство.

В цей час люди Гройсмана забудовують берег Вишенського озера.

Землю у заплаві річки Вишня почали деребанити ще у 2014 році депутати Ткачуки.  Частину землі біля озера отримали судді та прокурори.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Вінниччини".

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.

Головний редактор: Ірина Федорів