Парк Хімік створять, якщо громаді так треба

0 128

Міськвиконком Вінницької міської ради підтримав проект рішення про творення парку культур та відпочинку Хімік. Але за певних умов. Саме про це йдеться в проекті рішенні, яке розглянуть на найближчій сесії Вінницької міськради.

“Доручити КП “Інститут розвитку міст”  провести вивчення громадської думки шляхом публічних обговорень та представити результати на розгляд постійної комісії міської ради з питань містобудування,будівництва та земельних відносин до 1 травня 2018 року. У разі необхідності внести зміни  у містобудівну документацію”, – йдеться у проекті рішення.

“Добре,  що влада почала перейматись  проблемою парку, в якому я виріс. Наразі декілька громадських організацій входять в ініціативну групу, яка разом з “Інститутом розвитку міст” обговорює, яким чином буде проводитись інформаційна кампанія і як буде вимірюватись  громадська думка вінничан щодо Хіміку, “-розповідає учасник ініціативної групи Олександр Яремчук. 

Маємо надію, що в результаті співпраці активістів та влади нам вдасться відновити парк”, -додає активіст.

Потрібно нагадати, що рішення про забудову парку Хімік депутати винесли на розгляд лютневої сесії. Активісти подали альтернативний варіант . Після чого питання з порядку денного було зняте.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Вінниччини".

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.

Головний редактор: Ірина Федорів