Як депутат Вінницької облради Бень заволодів с/г землею

0 817

Депутат Вінницької облради Віталій Бень входить в п’ятірку депутатів з найбільшою кількістю нерухомості.

Родині депутата належить більш як 5 тисяч кв.м комерційної нерухомості . Та ні метра житла в декларації депутата за 2016 рік не вказано. Крім того, згідно витяга з реєстра, у 2008 році дружина депутат Олена Бень взяла 200 тисяч доларів під заставу приміщення, яке досі перебуває в іпотеці.Та в декларації теж кредиту немає.

Чи є досі залишок кредиту дізнатись у депутата не вдалось , протягом двох тижнів “Громада Вінниччини” телефонувала депутату але він так і не знайшов вільної хвилини, щоб прокоментувати свою декларацію

Але попри тисячі кв.м. комерційної нерухомості, три власних фірми  та 12,6 га сільськогосподарської землі  родина депутата заробила всього 112 тисяч гривень за рік.

Згідно аналітичної системи Youcontrol дружині депутата-Олені Бень належить 50% сільськогосподарського підприємства “Шендерівський лан”.

Згідно даних судового засідання фірма уклала фіктивний договір оренди земельної ділянки . Батько позивача помер ще у вересні 2016 року а угоду про оренду землі з ним нібито було укладено у грудні того ж року, через майже три місяці після його смерті. Суд клопотання позивача задовільнив і угоду оренди землі визнав недійсною

Потрібно зауважити, що більшість земельних діялнок які є у власності депутата  , він отримав у спадок.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Вінниччини".

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.

Головний редактор: Ірина Федорів