Депутати Козятинської райради “забули” в деклараціях про власний бізнес

0 107

Депутати Козятинської районної ради, які є фермерами, позабували вказати свої підприємства в деклараціях. Деякі  забули про внески в статутні фонди  у кілька десятків мільйонів гривень .Четверо депутатів взагалі не подали електронні декларації .

Депутат від БПП Володимир Шевчук згідно данних аналітичної системи Youcontrol володіє низкою сільськогосподарських підприємств: селянське господарство”Нива”, фермерське господарство” Куманівське”, селянське господарство “Світанок-В”. у його декларації за 2016 рік рядки “Корпоративні права” та ” Бенефіціари” залишились з прочерками

Внесок депутата у селянське господарство “Світанок-В” складає майже 21 мільйон гривень.

Депутат Шевчук щиро дивується , що в його декларації не внесені данні:

“У мене є все…А нада вказати? Добре я все вкажу”

Також забув про свої підприємства у декларації за 2016 рік ще один представник БПП- Віктор Савчук. Згідно данних аналітичної системи Youcontrol він є власником ФГ “Пляхівське”, СТОВ”Пляхівське” ТОВ “СП-Лемешівське”, ТОВ”М-Кутищі”. Депутат Савчук пояснює, що не побачив графи, де потрібно вказувати свої підприємства:

“А чого? я про це не знав, що треба вказати.Там не бачив пункту такого…я внесу.”

Не вказав про свої внески до статутних фондів підприємств і представник Аграрної партії  Олег Ткачук. Данні про те, що він є власником Фермерського господарства “АРАТТІЯ-Т”, селянське господарство “ПН Поділля”,теж відсутні у його декларації за 2016 рік.

Ще у 4  депутатів Козятинської районної рад  взагалі відсутні декларації на Сайті НАЗК.

Це Олександр Панасюк ( Батьківщина) та Анатолій Демчук та Ольга Рижук з Європейської партії України  та Станіслав Тарченко з РПЛ

 

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Вінниччини".

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.

Головний редактор: Ірина Федорів