Пам’ятник Небесній сотні встановлювала фірма з кримінальним шлейфом

1 499

На початку грудня Благодійний фонд “Подільска громада” замовила реконстукцію частини площі Театральної.

Цю реконструкцію повинні були провести для того, щоб у подальшому встановити у Вінниці пам’ятник Небесній сотні.

Про це свідчить повідомлення на сайті Державно-архітектурної будівельної  інспекції України

Згідно даних аналітичної системи Youcontrol  засновниками фірми ПП “Актив-строй”  є Руслан Цимбалюк та Дмитро Олексієнко.

У 2017 році ця ж фірма підписала угоду і мала б зробити капітальний ремонт будівлі Бухоницької сільської ради. Згідно поданих актів, сільська рада перерахувала “Актив-строю” 560 тисяч гривень, але данні по виконаних роботах були недостовірними.

Саме це стало підставою для відкриття кримінального провадження щодо розкрадання бюджетних коштів, шляхом внесення недостовірних відомостей до актів приймання будівельних робіт.

Вінницька міська рада також замовляла роботи у  цієї фірми. За ці гроші планувався капітальний ремонт паркану на вулиці Соборній 92 . За мільйон гривень з грудня 2017 по лютий 2018 має бути облаштовано нове огорождення.

Станом на початок березня ще стоїть старий паркан.

Фарба на ньому уже злущилась

Хоча календарним планом робіт,якиє є частиною договора ще у грудні 2017 мало б бути встановлено новий паркан та почато його оздоблення

А  Комунальне підприємство Вінницяоблагроліс за 4, 3  мільйони  замовило у “Актив-строй” вольєр для червонокнижних тварин

Потрібно нагадати , що пам’ятник Небесній сотні встановили замість погруддя Шевченка. А фонд, який ініціював втсановлення пам’ятника отримав квартиру від Гройсмана, яка належала екс-міністру Клименку.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Вінниччини".

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.

Головний редактор: Ірина Федорів