Депутат облради Вацак приховав 5 авто

2 1381

Секретар комсії облради з питань запобігання корупції – депутат БПП Геннадій Вацак протягом 2017-2018 купив 5  авто та не вніс в деклараціях суттєві зміни до майного стану.

Згідно данних декларації за 2016 рік його сім’я володіла 10 автомобілями. Серед яких  JAGUAR 2014 та MASERATI QUATTROPORTE 2014 року випуску.

За 2016 рік родина депутата Вацака заробила 2. 4 мільйона гривень, але на кінець року заощаджень не залишилось. Графа декларації грошові активи залишилась з прочерками.

У 2017-2018 до автопарку родини Вацака  додалось ще 5 авто

Найдорожчим з автопарку вже друге Maserati, куплене сім’єю Вацака

Якщо підрахувати ринкову ціну п’яти придбаних авто, то за 2017 рік сім’я Геннадія Вацака мала б заробити мінімм 3, 5 мільйона гривень.

Геннадій Вацак є секретерем  постійної комісії обласної Ради з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності.

У 2017 році він уже притягувався до адміністративної відповідльності за голосування  питання № 4 “Про нагородження Почесною відзнакою „За заслуги перед Вінниччиною” на пленарному засіданні 9 позачергової сесії 15.07.2016р., де в списку номінантів значився сам Вацак Г.А., він не оголосив про конфлікт інтересів і проголосував «ЗА», про що свідчать результати поіменного голосування.

Як повідомляє Всеукраїнський рух “Під контролем”  суд першої інстанції визнав депутата винним в корупційному діянні  але апеліція закрила провадження в зв’язку з закінченням строків розгляду.

Також у 2017 році дружина та син Вацака згідно реєстрів придбали 7 га землі у Могилів-Подільскому.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Вінниччини".

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.

Головний редактор: Ірина Федорів