Розгін наметового містечка – Вінницька облрада перша дасть оцінку на сесії

0 232

Віннцькі активісти провели мітинг під стінами Вінницької облради та ГУ НП у Вінницькій області. Так вони протестували через побиття беркутом учасників АТО та знесення наметового містечка під парламентом 3 березня.

Під час акції активісти звернулись до голови обласної ради Анатолія Олійника з вимогою скликати позачергову сесії Вінницької обласної ради щодо подій 3 березня. Для скликання сесії потрібно було 28 голосів народних обранців ( 1/3 складу обласної ради).

Підписи депутатів зібрали за один день. Під зверненням підписались депутати від Батьківщини, Свободи Самопомічі та Укропу.

Депутат від РПЛ  Михайло Кременюк спочатку пообіцяв активістам підписати звернення а потім відмовився.

“Я ще вчора, як голова постійної комісії обласної Ради з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності, написав проект рішення та передав його в руки Світлані Бевз. Тепер справа за головою облради”, – розповів  депутат -свободівець Андрій Вигонюк.

Дату проведення позачергової сесії ще не призначили.

Вінницька обласна рада є першою в Україні, де депутати підтримали пропозицію активістів провести позачергову сесію щодо подій 3 березня в наметовому містечку під Верховною радою

фото 33 каналу

 

 

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Вінниччини".

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.

Головний редактор: Ірина Федорів