Хімік: депутати не визначились – активісти мають альтернативу

1 170

У п’ятницю 23 лютого відбудеться чергова сесії Вінницької міської ради. Під час сесії депутати будуть розглдати питання № 37 про виділення землі на території парку Хімік. Фракції ще не визначились по голосуванню а активісти уже підготували альтернативний проект рішення.

Місцеву ініціативу про офіційне створення парку Хімік без забудови церквою та передачу його на баланс Комунальному підприємству “Вінницязеленбуд” група громадських організацій зареєструвала у міській раді 21 лютого.

Також активісти Автомайдану опублікували ролик, який показує , що Хімік – це єдиний невеликий парк у мікрорайоні Замостя

Депутати Вінницької міської ради розповідають, що в четвер 22 лютого у них відбудуться засіння фракцій і і саме там будуть вирішувати, як голосувати з цього питання

Ми будемо це визначати  перед самою сесією. Я не можу коментувати бо у мене ще немає такої інформації…Я людина командна, я буду голосувати як скаже фракція“, – каже Андрій Очеретний, голова фракції БПП у Вінницькій міській раді.

Голова фракції Батьківщини у місті Юрій Іорданов теж не знає ще, як буде голосувати: “У нас в четвер буде засідання фракції і ми там визначимось. Як фракція вирішить так і будемо голосувати“.

Очільника фракції Свобода  Володимира Базелюка до п’ятниці немає в Україні тому “Громаді Вінниччини” не вдалось отримати його коментар.

Депутат Олександр Зерщиков від Самопомічі теж повідомив, що фракція збиратиметься тільки у четвер увечері:

Ми будемо знати тільки увечері…Я не можу говорити за фракцію, я можу тільки за себе сказати, що це питання так не вирішується через коліно…До голосування я ,як мінімум буду утримуватись, голосування за такі об’єкти як паркові зони, яких і так мало на території Вінниці, проводити рішенням міської ради без хороших громадських слухань неможливо. Сьогодні є онлайн голосування. І сьогодні такі об’єкти вирішує не тільки громада сусідніх  вулиць але вся громада Вінниці”.

Потрібно нагадати, що на сайті Вінницької міської ради є проект рішення про забудову частини парку Хімік церквою київського патріархату

Громада Вінниччини обов’язково повідомить виборців про результати поіменного голосування депутатів по парку Хімік

 

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Вінниччини".

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.

Головний редактор: Ірина Федорів