Вінниця виділить 3,3 мільйона на силовиків

0 39

Додаткові кошти на СБУ  та вінницьку поліцію депутати можуть виділтити 23 лютого. Про це свідчить проект рішення на сайті міської ради.

Вінницька патрульна служба має отримати з бюджету міста 1,7 млн грн. Місцева поліція може отримати майже мільйон. Ще 600 тисяч – СБУ.

“Нам передали десять нових автомобілей (придбані за кошти місцевого бюджету – прим. ред.), тепер виділять кошти на паливно-мастильні матеріали, щоб ми могли оперативно виїжджати на виклики”, – пояснює очільник Вінницького відділу поліції Сергій Синявський.

Вінницька патрульна поліція за бюджетні кошти може придбати новий спец.автомобіль. Про це “Громаді Вінниччини” розповідає керівник Вінницької  патрульної поліції Редван Усеїнов:

“Плануємо купити  рятувальне авто  для надзвичайних подій. Так як працюємо по всій області. Дуже часто важко допомогти людям, наприклад, витягнути когось з ями і т.д. Цього року  на практиці  я зіткнувся з тим, що люди в куветі по 2-3 години чекають, коли їх витягнуть, МНС. Ситуація з Калинівкою тому підтвердження.”

Щодо коштів на  СБУ, то “Громада Вінниччини” написала запит до прес-служби відомства. У проекті рішення йдеться про 600 тисяч гривень на проведення агітаційних заходів та антитерористичних операцій.

Нагадаємо, на сесії 23 лютого депутати також розглянутьпитання про виділення землі церкві на території парку Хімік.

Фото з сайту Vinbazar 

 

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Вінниччини".

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.

Головний редактор: Ірина Федорів