Родини дітей з інвалідністю звернулись до українців за допомогою

Коментарі Вимкнено до Родини дітей з інвалідністю звернулись до українців за допомогою 557

Батьки та діти з інвалідінстю проводять всеукраїнський флешмоб.

Вони просять українців допомогти їм  підписати петицію до президента. У петиції йдеться про  перегляд розміру пенсій по догляду за дітьми з інвалідністю.

В соц. мережах створено групу, де батьки викладають свої звернення 

“Я, Мама особливої дівчинки Даринки. Нам 13 років і ми маємо дитячий церебральний параліч. Ми пройшли багато. Маємо непогані результати як для нашого діагнозу, але я постійно знаходжусь у пошуку коштів. Лікування Даринки обходиться нашому сімейному бюджету на рік більш ніж 80 тисяч гривень. А пенсія у нас 2 тисячі на місяць. І це нас ще називають “легкими”. А що говорити про інших? Наприклад, тільки протисудомні препарати коштують більше 3 тисяч на місяць, а їх цього року виключили з державного  списку безкоштовних”-розповідає Ірина Смірнова.

Ірина навіть створила спеціальну сторінку у соц. мережах та самотужки знімає ролики, де збирає кошти, звітує за них та показує, як проходить лікування та реабілітація її доньки.

“Наша реабілітація, а головне наші результати, стали можливими тільки завдяки небайдужим людям, які відгукнулися. У іншому випадку, мого бажання і Дариненої праці було б замало адже все завжди впирається у кошти. Я мрію працювати, мені 32 роки, але не працюю, тому що займаюсь лікуванням доньки. Це  не тому що не хочу, не тому що :” Ви привыкли жить на соц.помощь потому не идёте работать” (слова Реви А.О) а тому що я МАМА! яка поставила повноціне життя своєї дитини вище своїх інтересів… Я хочу і буду намагатися зробити усе для своєї дівчинки! Але я дуже змучилась від постійного пошуку коштів на лікування! Я як і тисячі сімей, де ростуть дітки з інвалідністю, хочу жити а не виживати. Я хочу кожен раз з впевненістю знати, що наступна реабілітація БУДЕ, а не боятися що вона може стати останьою…. Ні, не тому що більше не має сил чи не має результату, А тому, що немає на неї коштів!” – додає мама дівчинки.

Саме тому, Ірина як і десятки мам по усій Україні звертається до друзів у соц. мережах та усіх небайдужих людей з проханням виділити до 5 хвилин свого часу для того, щоб підписати петицію до Президента України з вимогою переглянути соціальне забезпечення громадян з інвалідністю, та осіб, які є опікунами дітей чи дорослих з інвалідністю

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Вінниччини".

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.

Головний редактор: Ірина Федорів