Гройсман за знесення Шевченка відплатив квартирою екс-міністра Клименка?

1 1170

Андрій Павленко захисників пам’ятника Шевченка пообіцяв поставити на коліна і обізвав суками. Павленко закликав просити у нього пощади. Офіс його благодійного фонду  – це приміщення, які були у власності Клименка. Після втечі Клименка ним розпоряджається Нацагенція, яка підконтрольна Кабміну.  Павленко, як виявилося, має бізнес-партнера з ворожої РФ.

Благодійний  фонд “Пам’яті Небесної сотні”  був створений у 2014 році. Головою БФ є Андрій Павленко. Про це свідчить інформація з Youcontrol. На сторінці з одноіменної назвою жодної діяльності не велось і жодних звітів немає. Тим не менш на стоїй сторінці у ФБ Павленко похвалився новим модерновим офісом просто на бульварі  Шевченка.

В своєму пості він запрошує  боротись з контреволюцією в офісі за адресою бульвар Шевченка 27-Б, офіс 32. Згідно витягу з державного реєстра нерухомості за цією адресою розташована квартира у 200 кв.м , яка є тимчасово в арешті згідно судового рішення № 757/53397/17 та належить фірмі “КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ “ЕКСЕЛЬСІОР” .

Засновників та керівників  цієї фірми  напряму пов’язують з соратником Януковича, екс міністром податків та зборів Олександром Клименком. Саме на цих осіб після втечі Клименко переоформив своє майно.

Після арешту майно передали Національному агенству з питань виявлення , розшуку та управління активами. одержавними від корупційних та інших злочинів. Згідно чинного законодавства нацагенство є підконтрольним Кабінету міністрів, яким керує Володимир Гройсман. Яке б мало ним управляти згідно законодавства, щоб забезпечити їх збереження після арешту.

Згідно відеосюжету каналу 2+2 у Клименка арештували 88 елітних квартир у Києві та 13 будинків у Козині

Те, що це саме квартира Клименка, можна перевірити, порівнявши відео “офісу”, який надали Павленку, на його сторінці і фото квартири екс-міністра , який опублікували журналісти інтернет видання Гордон ЮА. 

Квартиру фонду Павленка в оренду  Нацагенство напряму не передало. Спочатку майно було передано приватній структурі “Бізнес-центр “Навігатор” , яка безпосередньо здає уже житло в оренду.  Про це свідчить витяг з державного реєстру нерухомості

Це є фірма-прокладка. Саме цей “Бізнес-центр “Навігатор”  фігурує в низці кримінальних проваджень, пов’язаних з так званими конвертаційними центрами. Про що свідчить результати судової ухвали від 2014 року. У період з 2011 -2013 років  засновники низки фірм, серед яких і  “Навігатор”, не доплатили державі більше 8 мільйонів податків.

Тобто, не дивлячись на кримінальну історію, кабінет міністрів Гройсмана передає право розпоряджатись майном Клименка саме цій фірмі.

Сам Павленко є засновником та директором кількох фірм. Одна з них – ТОВ”Ортем” у рівних долях належить йому та громадянину Росії Которкому Анатолію.  Російський співзасновник “Ортему” займається бізнесом, пов’заним з Міністерством оборони Росії.

Інша фірма ТОВ “Волинь-інвест”, засновником та директором якої згідно данних Аналітиної системи Youcontrol є Павленко, має купу боргів та судових рішень через невиконані договірні зобов’язання, неоплачені поставки товару  та невіддані банкам кредити.

Зауважимо, що в Чернівціях проект-ескіз пам’ятнику Небесної сотні розкритикували. Скульптор той самий, що і в Вінниці – Олександр Данилюк.

Потрібно нагадати що у Вінниці мер міста Сергій Моргунов відмовив у громадських обговореннях щодо встановлення пам’ятника Небесній сотні замість знесеного пам’ятника Шевченку. Знесення Шевченка пов’язують з особистісним конфліктом колишнього мера Вінниці а нині прем’єр міністра Володимира Гройсмана

Конфлікт триває уже більше 10 років.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Вінниччини".

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.

Головний редактор: Ірина Федорів