Династійний слід Ткачуків: хто дерибанить 10 га вінницького лісу?

1 978

Приватна фірма може отримати 10 га лісу. Про це йдеться в одному з проектів рішень на сайті Вінницької обласної ради. Фірма зареєстрована наприкінці весни  минулого року з статутним фондом у тисячу гривень . ЇЇ засновник та директор є власником ще однієї одеської “фірми -клона.”

У документі, який пропонують на розгляд депутатам облради, йдеться про виділення лісу ТОВ “ТЕРРА-ГРІН ХОЛДИНГ”.

ТОВ “ТЕРРА-ГРІН ХОЛДИНГ” згідно даних Аналітичної системи Youcontrol створено 17 травня 2017 року мешканцем м. Вінниці Дмитром Ільяшовим. Засновник Ільяшов проживає у гуртожитку. Його внесок в статутний фонд складає всього 1 тисячу гривень.

Голова  постійної депутатської комісії Вінницької обласної Ради з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності пояснює, що проект рішення з’явився на сайті з порушеннями:

“Даний проект рішення внесено з порушенням п.1, 3, 5, 6 ст. 15 Регламенту Вінницької обласної Ради 7 скликання, оскільки взагалі відсутня інформація: хто вносив на розгляд Ради проект рішення, хто ж тоді готував пояснювальну записку. Чомусь в проекті рішення обмежились лише контролем однієї постійної комісії з 13 існуючих, минаючи обов’язковість профільного розгляду на постійними комісіями з питань комунальної власності та приватизації; бюджету, фінансів та обласних програм; охорони навколишнього природного середовища, екологічної безпеки та раціонального використання надр”,- розповідає  “свободівець” Андрій Вигонюк.

“У зв‘язку з цим я забезпечу розгляд цього проекту рішення на засіданні постійної комісії з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності, “-пообіцяв Громаді Вінниччини голова комісії.

Активісти Автомайдану зняли відео , де показали місцезнаходження цього лісу.

“Ми отримали інформацію з наших інсайдерських джерел де саме є цих 10 га і що фірма , пов’язана з депутатською династією Ткачуків, які дерибанили заплаву річки Вишня. У друзях у ФБ у Сергія Ткачука ми знайшли лише одного Дмитра Ільяшова. На нього оформлена крім вінницької також ще одна одеська фірма,”- розповідає автомайданівець Олександр Смірнов.

“Ми не виключаємо, що ліс роздерибанять за накатаною схемою, як це було з землею навколо Вишенського озера. Спочатку землю взяли в оренду для обслуговування водного фонду озера а потім через підставних осіб оформили у власність для будівництва“, -додає активіст

Якщо про вінницьку фірму Ільяшова нічого не відомо. То історія його одеської фірми досить цікава. ТОВ “МАРІН ПОРТ СЕРВІС” зареєстрована у 2017 році Дмитром Ільяшовим за адресою Одеса, вул. Велика Арнаутска 76 , офіс 4. За цією ж адресою згідно аналітичної системи YOUcontrol зареєстровано ще 76 підприємств зі всієї України. Також фірма є повним клоном київської фірми , яка була зареєстрована роком раніше.

Згідно чинного законодавства реєстрація підприємства з однаковими назвами законодавством заборонена.

Згідно п.4 ст 16 Закону Про реєстрацію юридичних осіб   “Найменування юридичної особи не може бути тотожним найменуванню іншої юридичної особи (крім органів місцевого самоврядування). “

Чому у київської фірми  Марін Порт Сервіс з’явився клон невідомо.

На відміну від фірми Ільяшова київське ТОВ “Марін Порт Сервіс” має статуний капітал 30 мільйонів гривень.

За контактним номером телефону київської фірми з одноіменною назвою, дівчина, яка назвалась Юлією, здивувалась, що таке взагалі можливо і пообіцяла розібратись  і про результати повідомити Громаду Вінниччини.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Вінниччини".

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.

Головний редактор: Ірина Федорів