Депутат облради Мазур у декларації за 2017 рік згадав про земельні ділянки

0 139

Депутат облради від БПП Юрій Мазур   подав свою декларацію за 2017 рік ще 9 січня, каже що це пов’язано з його звільненням.

“Я просто звільнився з посади директора заводу “Кристал”, але залишаюсь депутатом -пояснює Юрій Мазур.

У 2017 році у депутата з’явились дві земельні ділянки , які він придбав кілька років тому і про які в попередній декларації забув:

“Якщо ви найдете мої  декларації за 2015, 2014, 2013 то ви їх там побачите. Я просто забув їх вказати. Але потім я написав їм туда, що у мене є ці землі. І до мене питань не виникало. Це земельні ділянки під моїм будинком по вулиці Пирогова.”

У 2016 році керівник Кристалу з згідно його декларації заробив 278 тисяч , у 2017 його зарплата виросла до 350 тисяч на рік. На триста тисяч більше в порівнянні з минулим звітним роком, як підприємець, заробила дружина депутата Мазура. У 2017 році її дохід склав майже мільйон гривень. Вона є власницею комерційного приміщення біля заводу Кристал та ще одне приміщення її фірма ТОВ”Кристал-престиж” орендує у підприємства Кристал. Про це свідчить  протокол реєстру судових рішень. ТОВ “Житлово-Експлуатаційне Об’єднання”  судиться з  державним підприємством “Вінницький завод” Кристал”, за участю  ТОВ  “Кристал-Престиж” про визнання договору по обслуговуванню будинку укладеним.

Щодо свого звільнення Юрій Мазур пояснює, що просто пішов на пенсію. А завод “Кристал” переданий Фонду Держмайна для подальшої приватизації:

“У 2012- 2013 році, я точно не пам’ятаю,  нас передали державному підприємству Поліметали, з Поліметалів нас передали Міністерству промисловості ,з Міністерства на Держагенство з управління активами , з Держагенства нас знову передали у Міністерство промислової політики, потім передали в Міністерство економічного розвитку та торгівлі, потім накінець нас передали у Фонд державного майна і надіються, що нас скоро приватизують. Але підприємство як працювало так і працює з 1973 року”-.

У підприємства дійсно немає жодного виконавчого провадження і судових процесів. Хоча у 2015 році на сайті журналу Фокус була опубліковане інтерв’ю ректора Донецького національного університету, де він розповідав , що Вінницький завод Кристал “переживає не кращі часи”  і керівництво заводу спростовувало інформацію через суд

“Ми виграли в Верховному суді, щоб журнал Фокус спростував і Гринюк ( ректор ДОННу) перерахував 1 гривню”,-розповідає уже колишній директор державного підприємства “Кристал” Мазур.

“Так як завод ніколи не був збитковим і завод ніколи не мав боргів ні перед партнерами ні перед державою. Ми погодились на те щоб віддати це велике приміщення університету. Це було спільне рішення колективу…А потім як подяку, вони нам зробили. Жодного разу вони не прийшли і не подякували, що ми подаємо їм електроенергію, тепло. Ректор сказав “обанкротившийся завод Кристал”.

 

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Вінниччини".

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.

Головний редактор: Ірина Федорів