Дерева в заплаві річки Вишня дорізають, поліція рік “розслідує”

1 353

На Вишенському озері дорізають останні дерева у заплаві річки . Про це свідчать фото, зроблені активістами уже на початку нового 2018 року.

“Саме заплава слугує для того, щоб не було паводків та підтоплень будинків біля озера. Там раніше і бобри жили і , лебеді і червонокнижні птахи гніздились. Ось лебеді на зимівлю залишились зараз.”- розповідає активіст Автомайдану Ярослав Мудрик.

 

“Вся екосистема озера знищена. І це загрожує цілому мікрорайону екологічною катастрофою. Найбільше вінницьке озеро просто перетвориться на болото. Взагалі зелені насадження можна зрізати згідно законодавства тільки за рішенням виконавчого органу та відповідної спеціально твореної комісії. Але для “своїх людей” очевидно закон не писаний”,- додає активіст.

 

У той же час вінницька поліція продовжує досудове розслідування та  долучила данні про земельні ділянки навколо Вишенського озера, які не були “загублені” в рамках проведення кримінального провадження щодо правомірності надання землі в заплаві річки Вишня під будівництво. Саме про це йдеться у відповіді слідчого на заяву автомайданівки Таїси Гайди.

“Ми проаналізували документи, які слідчий через суд витребовував у Вінницької міської ради і побачили що там відсутні кадастрові номера земельних ділянок, які роздані просто на озері. Тому написали заяву з проханням долучити данні по цим земельним ділянкам і перевірити правомірність їх виділення. Чекаємо результатів експертизи та передачі справи до суду. Хоча в це мало віриться, враховуючи що всі дерибанники зараз в партії президента”, -додає активістка.

 

“Громада Вінниччини” написала запит на Вінницьку міську раду з вимогою надати документи рішення, щодо вирізки дерев на Вишенському озері та переліку осіб створеної комісії. Про результати обов’язково повідомимо громаду

В той же час вінничани створили петицію до міської ради з проханням почистити Вишенське озеро

Потрібно нагадати, що заплаву річки Вишня роздерибанила родина депутатів Ткачуків-Станіславенко . Також земельні ділянки навколо озера отримали прокурори та судді і колишній бізнес -партнер батька Гройсмана.

Фото озера з сторінки у ФБ Олександра Коробчинського

 

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Вінниччини".

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.

Головний редактор: Ірина Федорів