Керівник філії Укрзалізниці з “самопомічівцями” деребанить землю на Сабарові

0 1086

На наступну сесію міської ради винесли питання виділення майже 60 соток землі “Вінницькій обласній федерації УШУ”.

Це громадська організація.

Вона нібито займається бойовими мистецтвами.

 

Згідно інформації аналітичної системи Youcontrol засновниками громадської організації є троє осіб. Ігор Ільчишен та Григорій Бевз , які згідно бази даних руху ЧЕСНО безуспішно балотувались від Самопомічі до Верховної ради та  обласної ради під час останніх місцевих виборів.

Третій засновник Сергій Кривулько є тренером з УШУ.

Варто зауважити, що Григорій Бевз з квітня 2017 року він займає посаду керівника регіонального відділення “Укрзалізниці”. А до цього працював керівником ТОВ “Дослідно-механічний завод”Карпати”. Він є також засновником цього підприємства разом з Анатолієм Алєксєєнком.

Анатолій Алексєєнко був директором Державного підприємства “Стрийський вагоноремонтний завод”. У 2014 році за його керівництва дерибанились бюджетні кошти через угоди з фірмами, які напряму пов’язані з керівництвом заводу. Про це йшлось у розслідуванні “Наші гроші” .Зараз підприємство, через  як виводили  мільйони грошей платників податків, знаходиться в стадії припинення.

Згідно реєстру нерухомості ,земельна ділянка, яку на наступній сесії пропонують передати ГО “Обласна федерація УШУ”, з 2013 року в оренді в Анатолія Алєксєєнка.

За тією ж адресою Сабарівське шосе 13/Вишнева 24 розташована інша земельна ділянка розміром майже гектар, яку також у 2013 році Вінницька міська рада передала в оренду громадянину Анатолію Алєксєєнку.

Земельні ділянки Анатолій Алєєксєнко отримав як фізична особа а не підприємець. Хоча з відео з квадрокоптера чітко видно, що на орендованій ним земельній ділянці постійно вивантажується якийсь транспорт, привозиться і відвантажується якась продукція.

Згідно державного реєстру нерухомості за адресою Сабарівське шосе 13/Вишнева 24 розташовані виробничі приміщення загальною площею 4 тисячі кв.м.

З них 28 % належать , як внесок в статутний фонд  ТОВ “Науково-Виробниче коменрційне підприємство “ПРОМКОМПЛЕКТ”. Власником підприємства є керівник  регіональної філії Укрзалізниці з “Самопомічі” Григорій Бевз.

9% належить “Вінницяоблтеплоенерго”. В рестрі вказано , що це пилорама та сушильна камера.

Ще 11 % у 2014 році подаровано Обласній федерації УШУ. У подарунок громадській обрагіназції дісталась столова , матеріальний склад та криниця з парканом.

 

Щодо інших 50% будівель . На сьогодні в реєстрі нерухомості немає відомостей, кому належать виробничі будівлі.

Варто зауважити, що у 2011 році Виконавчий комітет Вінницької міської ради рішенням  від від 22.02.2011р.№438  оформив право власності на столову та матеріальний склад, які пізніше було подаровано Обласній федерації УШУ, ТОВ  «СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ РЕМОНТНО-БУДІВЕЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ», 50% якого належать Олені Олександрівні Бевз, яка може бути родичкою Григорія Бевза.

Директором цього приватного підприємства є Григорій Васильович Лабенський.

Він же був директором малого комунального підприємства з ідентичною назвою  «СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ РЕМОНТНО-БУДІВЕЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ» , засновником якого була Вінницька  міська рада.

На сьогодні діяльність комунального підприємства припинена, але де поділось його майно, неважко здогодатись.

Отримати коментар від керівництва федерацї УШУ нам не вдалось. За номером мобільного

Телефону зазначеному у реєстрі , як контактний, “Громаді Вінничични” відповіли, що це не той номер і більше слухавку не брали. Але на сьогодні уже непоєдиний випадок , коли прикриваючись громадськими організаціями, спритні ділки намагаються вести діяльність , не сплачуючи податки до бюджету. Адже громадські організації є неприбутковими і податків не платять .

Так, торік у Вінниці через виділення землі громадській організації уже намагались захопити Соцьке озеро , про що “Громада Вінниччини” писала у розслідуванні але через спротив активістів та окремих депутатів рішення сесії зняли з порядку денного.

Громада Вінниччини  опублікує результати поіменного голосування депутатів Вінницької міської ради щодо питання дерибану землі територіальної громади

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Вінниччини".

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.

Головний редактор: Ірина Федорів