Пожежники перевірять понад 1500 навчальних закладів

0 10

Перевірки закладів освіти на дотримання пожежної безпеки відбудуться з 02 жовтня по 15 грудня 2017 року. До графіку позапланового контролю потрапили 1500 закладів освіти на Вінниччині.

Про це йдетьсяу відповіді на інформаційний запит “Громади Вінниччини”. Графік перевірок є додатком до відповіді на запит редакції і складається з 109 сторінок.

Найбільш типовими та небезпечними порушеннями, виявленими під час перевірок закладів освіти, були наступні: відсутність систем пожежної автоматики; відсутність системи оповіщення та управління евакуацією людей внаслідок виявлення пожежі; не оброблення засобами вогнезахисту дерев’яних елементів горищних покриттів; несправність електромережі, захаращеність евакуаційних шляхів, горюче оздоблення стін на шляхах евакуації що перешкоджає евакуації людей. Про це повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області.

Після трагедії в одеському дитячому таборі “Вікторія”, де згорів один корпус і загинуло троє дітей, Кабмін своїм  розпорядженням дозволив позапланові перевірки  державних навчальних закладів.

Нагадаємо, що в комунальних  навчальних закладах, які підпорядковані Вінницькій міській раді, відсутня пожежна сигналізація.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Вінниччини".

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.

Головний редактор: Ірина Федорів