Відсудили гуртожиток на Арабея, яке забрав колишній голова облради Татусяк

0 121

5 жовтня  Апеляційний суд Вінницької області  скасував право власності ГО “Вінницька обласна організація фізкультурно-спортивного товариства Колос” на гуртожиток за адресою Арабея 3а. Тут проживає майже півсотні сімей.

“У 2011 році  незаконним рішенням Ленінського суду м.Вінниці ГО “Колос”, яку в той час  очолював колишній голова Вінницької обради Сергій Татусяк, гуртожиток було визнано власністю його громадської організації. Сім’ї, які з 70-х років минулого століття стали квартирантами у своїх помешканнях і не змогли скористатись правом безкоштовної приватизації житла могли залишитися просто неба”, – розповідає “Громаді Вінниччини” юрист Артем Кірюшин, який захищав права мешканців.

“Лише у 2017 році рішенням апеляційного суду права мешканців гуртожитку були відновлені. Маємо надію, що тепер коли права людей поновлені, вони зможуть нарешті приватизувати свої кімнати і стати повноправними власниками  житла, в якому вони прожили десятки років”, – додає Кірюшин.

 

Та для мешканців гуртожитку судова тяганина ще не закінчилась. Тепер їм треба скасувати рішення про реєстрацію права власності на гуртожиток громадської організації колишнього регіонала Татусяка.

фото Новака Богдана

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Вінниччини".

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.

Головний редактор: Ірина Федорів