Старе місто: вода з озера витікає через зруйновану дамбу

0 82

Рівень води зменшився на 1,5 метри. Невідомі розкопали дамбу і вода витікає доволі стрімко. Про це “Громаду Вінниччини” повідомили активісти.  Крім того, власник прилеглої земельної ділянки знову обніс колючим дротом озеро, навколо якого активісти два тижні тому зрізали паркан.

“Раніше бесідка була у воді, а тепер от чітко видко кілки тирчать. Ще й розкопано дамбу, – розповідає Ольга Гандурська, активістка , член ГО “Рада Майданів Вінниччини”. – “Власник,  вочевидь зливає воду, щоб довести що озера не було і земля взята під сільське господарство без порушень. Написали заяву в екологічну інспекцію, поліцію і  Вінницьке регіональне управління водних ресурсів, адже зараз ставок знищують і хтось має понести за це відповідальність. Більше того, треба зупинити знищення ставка, поки ще не витекла уся вода і ще не пізно”.

Нагадаємо, що після акції, яку проводили активісти , прокуратура відкрила кримінальне провадження щодо незаконної видачі земельної ділянки, де розташоване озеро.

“Ми уже робимо перевірку і на місце уже  виїжджали. І те , що він спустить озеро нічого не змінить.Уже закінчуємо добирати документи”, – зазначає Юрій Козак, керівник Головного управління геокадастру у Вінницькій області.

Щоб зупинити знищення озера активісти зернулись з заявою до управління поліції, екологічної іспекції та Вінницького регіонального управління водних ресурсів

 

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Вінниччини".

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.

Головний редактор: Ірина Федорів