Чому депутат міськради Чернега приховує своє житло?

0 200

Олександр Чернега не вказав у своїй декларації жодного місця проживання. Тобто фактично депутат та керівник департаменту архітектурно-будівельного контролю Вінницької міської ради  є безхатченком.

Разом з тим представник пропрезидентської партії “Вінницька європейська стратегія” зазначив, що є власником 4 одиниць дорогої зброї. У депутата, згідно з декларацією за 2016 рік,  є 4 рушниці: Fabarm Lion, Fabarm Axsis, Friedr Triebel та Beretta DT-10, яка на сьогодні коштує близько 10 тисяч доларів.

“Громада Вінниччини” зателефонувала до приймальні депутата, аби отримати його коментар. Помічниця пообіцяла, що Чернега перетелефонує “Громаді Вінниччини”, але коментар отримати так і не вдалося.

У соціальній мережі Олександр Чернега  постійно постить фото зі зброєю з тренувань

і навіть у 2014 році зайняв перше місце в області по стендовій стрільбі. ” От нас далеко не убежишь!”- так коментує свою перемогу депутат Чернега

Начальник дозвільної системи ГУ НП у Вінницькій області  Володимир Федоришин наголошує, що  власники зброї повинні мати обов’язково зареєстроване постійне місце проживання.

Тобто, якщо людина не має постійного зареєстрованого місця проживання і має вогнепальну зброю, це адміністративне правопорушення. Зброю не можна зберігати ні в батьків, ні в друзів. Це особиста власність. Її навіть на полюванні не можна передавати нікому. Тому, якщо таке порушення є, зброя вилучається до усунення власником порушень.

Якщо депутат не має сейфу і оселі, то має носити зброю з собою.  Щоб перевірити, чи носить Олександр Чернега зброю з собою чи приховує від НАЗК  постійне місце проживання, активісти “Автомайдану” написали листа  керівнику ГУ НП у Вінницькій області  Юрію Педосу  з проханням, встановити місце зберігання зброї  та місце постійного проживання політика.

Адже відповідно до роз’яснення НАЗК щодо заповнення електронних декларацій депутати повинні вказувати все нерухоме майно, яким користуються, навіть тим, що безоплатній основі.

Потрібно нагадати , що згідно декларації , Чернега реєстрував зброю ще у 2010 році. Поліція здійснила перевірку і повідомила ГО Автомайдан , що у 2016 році умови зберігання зброї згідно адреси вказаної в обілковій справі Олександра  Чернеги перевірялись і няких порушень не було виявлено. А також 6 липня 2017 зі слів сусідів поліцією встановлено, що  депутат Чернега дійсно проживає за вказаною ним адресою.

У 2014 році під час виборчої кампанії у своїй декларації Чернега вказав місцем проживання квартиру на вул.Першотравневій , яка згідно витягу з реєстру нерухомості  належить Чернезі Валентині Олександрівні

Тобто , мало того , що в декларації Олександр Чернега не вказав фактичне місце проживання , він не вказав майно та дохід декларанта сім’ї, з яким сумісно проживає. Таким чином ця інформація прихована і від НАЗК, і від громади.

Нагадаємо, Громадський рух ЧЕСНО проаналізував декларації депутатів міськради за 2016 рік і виявив депутатів багатіїв та злиднів.

 

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Вінниччини".

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.

Головний редактор: Ірина Федорів