ВЄС: Скандальна депутатка Панчук не задекларувала бізнес чоловіка

0 130

Чоловік депутатки Наталії Панчук живе виключно на зароблені нею гроші. Про це свідчить декларація депутатки. За рік Панчук отримала дещо більше 90 тисяч гривень як голова Асоціації органів самоорганізації населення м. Вінниці. Жодних корпоративних прав у нього нібито немає.

Адреса, за якою зареєстрована Панчук, значиться як адреса реєстрації директора колективного підприємства “Фірма Ганнуся”, який є засновником цього є КП.

Статутний капітал “Фрми Ганнуся” – 4900 грн. Частка Панчука майже 2,5 тис. Це теж мало б бути відображене в декларації.

У коментарі телефоном депутатка каже, що чоловік не працює, але підтверджує, що фірма справді йому належить, проте не приносить прибутку.

“Вона не працює – фірма “Ганнуся”. Там здає пусті декларації. Колись був бізнес, а зараз він його не закрив – так він і є… Думала, що якщо не працює і не приносить доходу, то, напевне, непотрібно (вказувати в декларації – прим. автора). Вона не закрита на бумазі, він здає в податкову як неприбуткову з нулями…”, – каже депутатка і обіцяє подати виправлену декларацію.

Депутатка подала декларацію 20 березня. Термін для виправлення декларації для Наталі Панчук давно сплив. Закон передбачає для виправлень 7 днів з моменту подання декларації. За те, що немає цієї інфомрації про чоловіка Панчук загрожує дисциплінарна відповідальність.

Фірма згідно з рекламними оголошеннями розташована за адресою вул. Ясна, 15. Тут розташований продуктовий магазин, що повністю співпадає за КВЕДами з видами діяльності фірми “Ганнуся”. Продавці кажуть, що “магазин тут був все життя”. Зауважимо, що у декларації за 2014 рік як кандидатки у депутати Вінницької міської ради також у графі “доходи сім’ї декларанта” стоять прочерки.

Депутатка Панчук у коментарі запевняє, що магазин не має відношення до її чоловіка.

“Він не має відношення, ні (до магазину – прим. автора)”, – каже депутатка.

Водночас, згідно з витягом із Кадастрової карти, земельну ділянку під магазином орендує у міської ради та ж сама Фірма “Ганнуся”, що свідчить про те, що магазин має відношення до сім’ї Панчуків.

Також згідно з біографією депутатки, розміщеною на сайті Вінницької міської ради, вона з 2003 року працює в органах самоврядування. Дохід від такої роботи дозволив у 2009 році придбати квартиру площею 58 кв. м у Вінниці, яку вона вказала у своїй декларації.

Потрібно нагадати, що депутатка від ВЄС була відома скандалом з підробним дипломом. На сайті Вінницької міської ради була опублікована інформація про вищу освіту Наталі Панчук, яка нібито закінчила Вінницький педуніверситет. Згодом після розголосу інформація з сайту зникла.

Що стосується професійної діяльності депутатки, то працює вона головою Асоціації органів самоорганізації населення м. Вінниці, там теж є питання. Адже немаленькі суми грошей за ремонт доріг та благоустрій Асоціація регулярно перераховує ТОВ “Шляхбуд”, по якому згідно реєстру судових рішень у 2013 році було відкрите кримінальне провадження.

Згідно матеріалів справи службовими особами Департаменту комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради без належного підтверджуючого обґрунтування в документацію з тендерних торгів внесено недостовірні дані та як результат укладено договори на виконання робіт з утримання шляхів за завищеними обсягами та, відповідно, завищеною вартістю виконаних та прийнятих до оплати робіт з утримання обєктів благоустрою протягом 01.10.2010 по 01.01.2013 рік, чим спричинено втрати бюджету м. Вінниці.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Вінниччини".

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.

Головний редактор: Ірина Федорів