Прем’єр Гройсман “відмазав” батька-прогульника

0 88

Під час зустрічі зі студентами Києво-Могилянської Академії Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман вигородив депутата-прогульника Вінницької міськради Бориса Гройсмана. Про це йдеться в опублікованому відео Громадського руху ЧЕСНО.

Студент Могилянки й активіст Громадського руху ЧЕСНО Антон Кривко поцікавився в Прем’єра, що б він порадив депутату місцевої ради, який пропустив понад 50% засідань сесій і комісій.

“Покаятись і скласти мандат!”, – категорично відповів Володимир Гройсман.
Проте його категоричність де й поділася, коли він зрозумів, що уточнююче питання стосується його батька – Бориса Гройсмана, який згідно з даними міськради, пропустив 53% засідань комісії з питань ЖКГ і 42% засідань сесій ради.
За законом, якщо депутат пропустив понад 50% засідань протягом року, його можна позбавити мандату (ст. 37, ЗУ “Про статус депутатів місцевих рад”). Борис Гройсман із 17 засідань  комісії пропустив 9, тобто 53%.

Але Володимир Гройсман вирішив, що саме депутат Борис Гройсман, на його думку, під критерії закону не підпадає.

“Дивіться, як сказав у своїй відповіді – якщо депутат більше 50% не ходить на засідання сесій ради, або на засідання комісій і не веде активну діяльність в окрузі – він має здати мандат. Але той депутат, про якого ви сказали, я думаю, що таким критеріям не підпадає“, – підсумовує Володимир Гройсман.
У мережі відповідь Гройсмана викликала хвилю народного гумору.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Вінниччини".

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.

Головний редактор: Ірина Федорів