Чому вінничани переплачують за опалення та гарячу воду людям Гройсмана?

0 212

Комунальне підприємство “Вінницяміськтеплокомуненерго” провела тендер майже на 3 мільйони.

“Вони визначали того, хто напише програму для платіжок за комунальні послуги. Брали участь 3 учасники. Це видно на закупівлях Prozorro.  Дуже цікаво те, що фірма з Кременчуга запропонувала зробити це Вінниці майже на мільйон дешевше, ніж товариство, яке з пов’язане з людьми Гройсмана,” – розповідає Юлія Піскунова , активістка

“Пропозицію Кременчуга, яка могла нам заощадити понад мільйон гривень відхилили з банальними зауваженнями, які при бажанні можна було дуже легко виправити: фірма нібито проставила неправильну дату в договорі та надала чорно-білу копію ліцензії НБУ,” – додає Юлія

Таким чином тендер виграло ТОВ “”ЦЕНТР МУНІЦИПАЛЬНИХ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ. Власниками цього товариства є  Валентин Орловський та Леонід Тимчук, які стали відомі “Громаді Вінниччини”, пов’язані з прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом і фігурують в скандалі з виділенням бюджетних грошей через комунальні підприємства для поповнення статутного капіталу товариства з обмеженою відповідальністю, де зазначені особи були кінцевими беніфіціарами.

Товариство Тимчука і Орловського ніколи не програвало тендера, які оголошувала Вінницька міська рада і більше того, навіть надає КП “Вінницяміськтеплоенерго” в оренду легковий автомобіль за 16 000 на місяць або майже 200 000 грн на рік, що знову таки ж оплачують вінничани в своїх комунальних платежах.

Таким чином, у зв’язку з тим, що послуга закуплена на мільйон дорожче, то мешканці Вінниччини сплачуватимуть за комірне дорожче.

“Фактично кожен з нас скинеться на те, щоб ТОВ, в якому кінцевими беніфіціарами донедавна були люди Гройсмана заробило незайвий мільйон. А скидатимуться грошима пенсіонери, інваліди, прості робітники, студенти,” – резюмує вінницька активістка.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Вінниччини".

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.

Головний редактор: Ірина Федорів