Найцікавіше з бюджету по-вінницьки : як житеме місто у наступному році

1 303

В наступному році  Вінниця планує освоїти 3. 8 мільярдів грн . Саме стільки  заплановано надходжень до міського бюджету.

Майже третину бюджету Вінниця проїсть через соціальні програми: 1 255 208 000 місто віддасть в розпорядження Департаменту соціальної політики . З цієї суми  778 мільйонів підуть на компенсацію оплати комунальних послуг пільговим категоріям населення у вигляді субсидій.

256 мільйонів чиновники запланували на утримання дитячих садочків.

212 мільйонів віддадуть на благоустрій міста  та майже 3 мільйони на організацію рятування на водах

Функціонування виконавчого комітету міської ради протягом 2017 року обійдеться місту в 152 мільйони грн  , з них  40 мільйонів – це заробітна плата чиновників.

97 мільйонів витратять на закупівлю техніки, контейнерів , урн  та іншого добра для комунального господарства  а ось на капітальний ремонт житлового фонду місто витратить всього 36 мільйонів

За 69 мільйонів відремонтують міст  через річку Південний Буг по вул. Чорновола та 65 мільйонів в реконструкцію вулиці Космонавтів.

16 мільйонів обійдеться місту будівництво футбольного поля Палацу дітей та юнацтва по вул. Хмельницьке шосе, 22 та ще 80 мільйонів реконструкція приміщення спортивного комплексу по вул. Академіка Янгеля,48

За 25 мільйонів реконструюють вхід в Центральний парк по вулиці Хлібній та 180 тисяч витратять на розробку концепції розвитку Центрального парку , якої так домагалась громадськість. Але ще додатково виділять 5. 3 мільйона на будвництво огорожі навколо Центрального парку

На збреження пам’яток історії заплановано 1 мільйон , який буде витрачено на ремонтно-реставраційні роботи ” Особняка” на Пушкіна 11 та 1, 5 мільйона на проектно-ремонтні робити готелю “Франсуа”. На жаль, на реконструкцію однієї з найбільших міських історичних пам’яток “Мури” гроші знову не заклали.

На підтримку команальних ЗМІ у цьому році міська влада вирішила виділити 10 мільйонів. З них 7, 7 мільйона на телерадіокомпанію “ВІТА”.

Громадська організація “Мольфар”, керівника якої Юлію Вотчер пов’язують родинні зв’язки з одним із заступників мера, отримає півмільйона, організації ВПО зі Сходу “Спільна справа”  -78 000 і організація кримчан ВПО “Ветан” -97 000 відповідно  ,   всі інші міські  громадські організації розподілять між собою 700 000 в рамках конкурсу розвитку громадянського суспільства у Вінниці. Також міська влада вирішили підтримати ветеранські та інвалідські  організації: Вінницька міська організація ветеранів отримає 345 800, “Вінницька рада інвалідів та учасників бойових дій – 76 000, – Вінницька міська громадська організація допомоги дітям- інвалідам з інтелектуальною недостатністю “Надія” отримає 180 тисяч і більше мільйона гривень нададуть  громадській організації молоді з обмеженими фізичними можливостями “Гармонія”, власником якої є Панасюк Раїса , також 1 673 000 на утримання самого центру , де розміщується ГО “Гармонія”

Громадська організація “Дитячий хокейний клуб “Патріот” отримає 900 тисяч на свою діяльність, власник якої є Давидюк Володимир Володимирович, директор одноїменного  ТОВ “ДЮСШ “Патріот”

Більше 1, 5 мільйона місто виділилить на  громадські формування , з них 621 000 отримає “Гепард -Антикримінал”,власником якого є Мельник Василь  та  369 700 – “Захисник Вітчизни”.

9 мільйонів витратять на впровадження автоматизованї плати за проїзд у міському транспорті.

13 мільйонів обійдеться Вінниці пільговий проїзд учнів та студентів та ще майже 20 мільйонів піде на покриття збитків міського громадського транспорту.

 

На матеріальну грошову допомогу мешканцям міста  заплановано на рік всього 7 мільйонів, та 1, 2 мільйони заплановано на допомогу АТОвцям при отриманні поранення, травми та контузії в той же час 5, 6 мільйона місто витратить  наступному році  на усякі святкові заходи.

Також у 2017 році продовжать будувати школу в мікрорайоні Поділля, утеплять школи № 23, 30, 33 ,35 та поремонтують школу № 16 та вже традиційно спишуть чергових 116 000 в реконструкцію концертного залу “Райдуга”

 

85 мільйонів стане місту ремонт будівлі міського суду на Грушевського 17 та 12 , 5 мільйонів виділять на будівництво спортивних майданчиків у місті.

притулок для тварин нам обійдеться в 6 мільйонів  та новий комплекс по знешкодженню побутових відходів у 59 мільйонів.

Взагалі  є багато питань, які можуть зацікавити як громадськість так і депутатів міської ради у наступному бюджеті 2017 року. 13 грудня  о 16 годині  в приміщенні міської ради відбудуться громадські слухання щодо бюджету м. Вінниці на 2017 рік

Громада Вінниччини і далі пильно буде слідкувати за суспільними коштами і інформувати про їх розподіл та витрати

 

 

 

 

 

1 Comment

  1. Віталій 14 Грудня, 2016 at 4:03 am

    “власником якої є Панасюк Раїса” – автор , Ви дятел ще той. На то вона і громадська організація, щоб в неї “власників” не було! Чергова маніпуляція фактами…

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Вінниччини".

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.

Головний редактор: Ірина Федорів