Дерибан заплави Вишні: депутати облради звернуться до правоохоронців

0 78

Комісія з питань охорони довкілля Вінницької облради підтримала пропозицію Автомайдану звернутися до правоохоронних органів щодо дерибану земель поблизу річки Вишня.

Про це йдеться у відповіді комісії на звернення ГО “Автомайдан Вінниччини”, яке подавала Таїсія Гайда.

15152484_413310312391270_1009533577_o

Громада Вінниччини нагадує, що по факту дерибану Вишенського озера місцева прокуратура відкрила кримінальне провадження за статею 242  а також місцеві мешканці подали до суду на Вінницьку міську раду щодо факту незаконної роздачі земельних ділянок. Громадський рух ЧЕСНО та Автомайдан провели розслідування й виявили, що низку ділянок мають люди, що пов’язані із депутатською родиною Ткачуків.

%d0%b1%d0%b5%d0%b7%d1%8b%d0%bc%d1%8f%d0%bd%d0%bd%d1%8b%d0%b9

Після оприлюднення резонансних фактів рух ЧЕСНО разом з Автомайданом Вінниччини відвідав прокуратуру. Правоохоронці запевнили, що самі зацікавлені у тому, щоб розслідувати цю справу.

За результатами експертизи, встановлено, що  землевпорядною організацією, яка розробляла план землевідведення,  не дотримано меж 25 метрової природно-захисної смуги. 2 5 листопада о 14 годині відбудеться чергове судове засідання  мешканів вул. Подільської проти вінницької мерії. Громада через суд вимагає визнати незаконними рішення про виділення земельних ділянок на Вишенському озері.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Вінниччини".

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.

Головний редактор: Ірина Федорів