Запрошую на відкриття літературного кафе

0 324

У останню суботу жовтня ми даємо старт новому творчому проекту. Творче життя міста – це той вектор, у якому не має обмежень зростання. Але зазвичай багато рухів у цьому напрямі або заорганізовані, або розсіяні і дуже погано анонсуються та висвітлюються у пресі.

Ми маємо цілу низку фестивалів, презентацій, дискусійних клубів, але не маємо місця, куди могли б регулярно приходити творчі люди задля неформального спілкування, імпровізації, креативних обговорень та знайомства з новими людьми, які, може, вперше наважились презентувати свої творчі доробки широкому загалу. Взагалі, дуже хотілось би, щоб Вінниця асоціювалась у першу чергу не з цукерками або фонтаном, а з унікальним творчим простором, з цікавими людьми та проектами, що вражають.

%d0%b1%d0%b5%d1%80%d0%b5%d0%b7%d0%b0

фото Вадима Козловського

Це можливо тоді, коли творчі люди міста мають спільну локацію для обговорень – затишну та гостинну. Такий майданчик для поетів та літераторів, а також людей які цікавляться сучасною літературою, яка створюється просто у нас на очах, тепер буде чекати кожну останню суботу місяця всіх охочих у самому центрі міста у кафе Starvin Coffee за адресою Соборна, 81.

Серед запрошених гостей Юлия Броварна, Андрій Стебелев , літературно-мистецька студія “Вітрила” , Олеся Мифтахова .

Модерувати захід будемо ми вдвох: я, Ірина Береза  і та Леонід Борозенцев.

%d0%b1%d0%b5%d1%80%d0%b5%d0%b7%d0%b02Ми чекаємо на вас 29 жовтня!

Авторка: Ірина Береза, поетеса

 

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Вінниччини".

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.

Головний редактор: Ірина Федорів