ДЮСШ “Вінниця” уникла тендеру і знизила поріг на 4 грн

0 108

Міська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа “Вінниця” вирішила не економити на поточному ремонті. Закупівлю зробили меншою на 4 гривні, щоб уникнути торгів. Про це свідчить оголошення на сайті закупівель Прозорро.

Угоду підписали з приватним підприємцем Білієнком Вячеславом. Це вже друга у 2018 році закупівля, де спортивна школа намагаєтся не виходити на торги і домовляєтся з підприємцем Білієнком.

“Це така постійна практика. Доходить до смішного – у Козятинському районі, щоб уникнути торгів поставили закупівлю меншу на 19 копійок“, – розповідає координаторка Автомайдану Таїсія Гайда.

“Дивує те, що гроші вони тримали після того, як стали фігурантами кримінального провадження по дерибану бюджетних коштів на  реконструкції будівлі-котельні спортивної школи в  по вул. Келецька, 94А. Угоду підписали з фірмою “Кріптон”. Робіт мали б виконати на 1, 8 мільйона гривень. Цікаво, що з заявою до правоохоронних органів звернувся заступник міського голови, про що свідчить ухвала суду в єдиному реєстрі судових рішень. “-додає активістка.

Це не перше криміналне провадження фірми “Кріптон”. У квітні Головне управління Національної поліції у Вінницькій області уже відкрило кримінальне провадження за розтрату понад 500 тисяч бюджетних коштів під час ремонту школи в Крижополі.

Керівником спортивної школи “Вінниця” є Юрій Будяк. Минулого року під час протистояння між мешканцями мікрорайону Сабарів і Вынницькою міською радою, його впізнали батьки дітей, які ходять в спортивну школу, серед тітушок, які провокували людей на бійку. 

У 2017 році заступник міского голови м.Вінниця звернувся до правоохоронних органів з заявою

Нагадаємо, що торік під час облаштування кладовища біля мікрорайону Сабарів, міська рада залучала проти мешканців, які протестують, працівників міської ради та комунальників.

Напишіть відгук

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Вінниччини".

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.

Головний редактор: Ірина Федорів