Хімік: депутати не визначились – активісти мають альтернативу

1 169

У п’ятницю 23 лютого відбудеться чергова сесії Вінницької міської ради. Під час сесії депутати будуть розглдати питання № 37 про виділення землі на території парку Хімік. Фракції ще не визначились по голосуванню а активісти уже підготували альтернативний проект рішення.

Місцеву ініціативу про офіційне створення парку Хімік без забудови церквою та передачу його на баланс Комунальному підприємству “Вінницязеленбуд” група громадських організацій зареєструвала у міській раді 21 лютого.

Також активісти Автомайдану опублікували ролик, який показує , що Хімік – це єдиний невеликий парк у мікрорайоні Замостя

Депутати Вінницької міської ради розповідають, що в четвер 22 лютого у них відбудуться засіння фракцій і і саме там будуть вирішувати, як голосувати з цього питання

Ми будемо це визначати  перед самою сесією. Я не можу коментувати бо у мене ще немає такої інформації…Я людина командна, я буду голосувати як скаже фракція“, – каже Андрій Очеретний, голова фракції БПП у Вінницькій міській раді.

Голова фракції Батьківщини у місті Юрій Іорданов теж не знає ще, як буде голосувати: “У нас в четвер буде засідання фракції і ми там визначимось. Як фракція вирішить так і будемо голосувати“.

Очільника фракції Свобода  Володимира Базелюка до п’ятниці немає в Україні тому “Громаді Вінниччини” не вдалось отримати його коментар.

Депутат Олександр Зерщиков від Самопомічі теж повідомив, що фракція збиратиметься тільки у четвер увечері:

Ми будемо знати тільки увечері…Я не можу говорити за фракцію, я можу тільки за себе сказати, що це питання так не вирішується через коліно…До голосування я ,як мінімум буду утримуватись, голосування за такі об’єкти як паркові зони, яких і так мало на території Вінниці, проводити рішенням міської ради без хороших громадських слухань неможливо. Сьогодні є онлайн голосування. І сьогодні такі об’єкти вирішує не тільки громада сусідніх  вулиць але вся громада Вінниці”.

Потрібно нагадати, що на сайті Вінницької міської ради є проект рішення про забудову частини парку Хімік церквою київського патріархату

Громада Вінниччини обов’язково повідомить виборців про результати поіменного голосування депутатів по парку Хімік

 

Напишіть відгук

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Вінниччини".

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.

Головний редактор: Ірина Федорів