Голова Калинівської райради: як купити Мазду, коли немає грошей?

0 62

Голова Калинівської райради Поліщук – колишній міліціянт. Свого часу керував УМВС у Вінницькій області. Тепер розпоряджається районним бюджетом громади.


Дружина чиновника придбала авто Mazda при тому, що в сім’ї не було достатньо грошей. Ауді А6 Поліщук подарував власному сину, але забув це зазначити в декларації.

Нову Мазду 2016 року випуску сім’я Поліщуків згідно декларації за 2016 рік  придбала за 519 000  гривень.

Фото: vn.depo.ua

 

На кінець 2015  року у родини Поліщуків  було  222 000 гривень заощаджень. Разом з дружиною вони  за 2016 рік заробили всього 211 822 грн. Тобто, якби сім’я нічого не їла і не платила комунальні, усього б накопичили разом всього близько 432 000 грн. Фактично сім’ї не вистачило близько 90 тисяч для придбання авто.

Старший Поліщук каже, що це машина сина, яку просто  оформили на дружину і що куплена вона на подаровані сину на весілля гроші:

Це мій женився син і він взяв оформив на дружину цю мазду …Вона зацепила і він її продав. Це були гроші їхні практично, вони мене не запитали. Вони купили, покатались і щось хотять по житлу рішати …то таке.

Щодо сина голови райради – Володимира Поліщука,  який працює начальником відділу безпеки дорожнього руху управління превентивної діяльності ГУ НП У Вінницькій області  і також є декларантом, то в його декларації за 2016 не вказано ні грошовий весільний подарунок ні позика батьку, за яку нібито було придбано автомобіль.

До речі, у 2015 Поліщук молодший ще жив сам, про що свідчить прочерк у розділі відомостей про члени родини декларації за 2015 рік.Тобто одружився він у 2016  і відповідно  у цьому ж році отримав подарунок на весілля.

Про весільні гроші дізнатись не вдалось. Серед додаткових доходів за 2016 рік у декларації Поліщука-молодшого тільки державна премія від президента та виграш у спортлото. Він розповідає, що людина не азартна і що просто пощастило, а ось премію в галузі науки і техніки розділив з ще одним колегою:

Так, виграв державну премію, це була державна премія за досягнення у науці і техниці від Президента України, тема роботи: “Розслідування злочинів, пов’язаних із застосуванням вибухових пристроїв та об’єктів, перероблених у вогнепальну зброю.

Також у  декларації за 2015  у голови  Калинівської райради вказаний транспортний засіб Ауді А6 2010 року випуску вартістю 420 тисяч гривень. А  ось у 2016 році авто вартістю майже півмільйона з декларації зникає, причому у видатках та правочинах ніяких продажів та відчуджень транспортного засобу не вказано. Голова райради каже, що авто  просто віддав сину:

Дивіться…я її сину, скажім так, подарував. Але він поїздив, підженився і він бере собі машину, а мені  назад  її віддав.

У свою чергу, син Василя Поліщука – , підтверджує, що купив  батька авто:

У 2010 році, коли батько пішов на пенсію за виплаченеє вихідне пособіє, він купив машину, а вже потім у 2015-му чи 2016-му, я не помню, ну я її купив, ну вона стала моя…

Громадський рух ЧЕСНО звернеться до НАЗК щодо повної перевірки декларації  Василя Поліщука.

Нагадаємо, ЧЕСНО дослідило декларацію голови Козятинської райради. У чиновника пропали бізнес та гроші дружини. Також рух ЧЕСНО проаналізував декларації депутатів міськради та виявив найбільшихлендлордів, автолюбителів та позичальників.

Авторка Таїса Гайда

Напишіть відгук

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Вінниччини".

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.

Головний редактор: Ірина Федорів