Дерибан заплави Вишні: депутати облради звернуться до правоохоронців

0 76

Комісія з питань охорони довкілля Вінницької облради підтримала пропозицію Автомайдану звернутися до правоохоронних органів щодо дерибану земель поблизу річки Вишня.

Про це йдеться у відповіді комісії на звернення ГО “Автомайдан Вінниччини”, яке подавала Таїсія Гайда.

15152484_413310312391270_1009533577_o

Громада Вінниччини нагадує, що по факту дерибану Вишенського озера місцева прокуратура відкрила кримінальне провадження за статею 242  а також місцеві мешканці подали до суду на Вінницьку міську раду щодо факту незаконної роздачі земельних ділянок. Громадський рух ЧЕСНО та Автомайдан провели розслідування й виявили, що низку ділянок мають люди, що пов’язані із депутатською родиною Ткачуків.

%d0%b1%d0%b5%d0%b7%d1%8b%d0%bc%d1%8f%d0%bd%d0%bd%d1%8b%d0%b9

Після оприлюднення резонансних фактів рух ЧЕСНО разом з Автомайданом Вінниччини відвідав прокуратуру. Правоохоронці запевнили, що самі зацікавлені у тому, щоб розслідувати цю справу.

За результатами експертизи, встановлено, що  землевпорядною організацією, яка розробляла план землевідведення,  не дотримано меж 25 метрової природно-захисної смуги. 2 5 листопада о 14 годині відбудеться чергове судове засідання  мешканів вул. Подільської проти вінницької мерії. Громада через суд вимагає визнати незаконними рішення про виділення земельних ділянок на Вишенському озері.

Напишіть відгук

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Вінниччини".

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.

Головний редактор: Ірина Федорів