Кіно про свавілля правоохоронців та зміни в законі показали на стіні вінницької нацполіції

0 103

Анімований мурал з’явився на стіні Головного управління Нацполіції Вінницької області.

Два десятки активістів  Автомайдану на центральній вулиці міста показували 10 листопада  увечері показали ролик  про запропоновані  зміни до законодавства.

_dsc0691

“Це був фільм про  свавілля “переатестованої” поліції  і про те, що у нинішній ситуації не можна надавати їм додаткових повноважень. Наразі пропонується внести зміни до Закону “Про Нац. поліцію” та до Цивільного кодексу України а саме : збільшити термін адмін. арешту до 24 годин, дозволити застосовувати електрошокер та кайданки за адміністративне правопорушення, застосовувати вогнепальну зброю за напад на приміщення . А в нинішній ситуації будь -який похід активістів до органів влади можна кваліфікувати як напад. Також поліцейським можуть дозволити не викликати до затриманих медичних працівників та повідомляти про затримання родичам , тому ми ми вирішили усе це наглядно продемонструвати  на стіні офісу Нацполіції області, – розповідає організатор акції Таїса Гайда, керівник “Автомайдану Вінниччина”. – також вдячні поліціянтам обласного управління за спокійну і врівноважену реакцію на акцію. Ми навіть під час акції зустріли  т.в.о ГУ НП Педоса  Ю.В.  під стінами поліції . Це свідчить , що  Національная  що потроху відносини між громадськістю на правоохоронними органами змінюються і обидві сторони  готові розпочати діалог.

_dsc0677

За допомогою цього ролику активісти намагались інформувати громадськість про можливі зміни до Закону “Про національну  поліцію”. “Громада Вінниччини” попереджає, що відео можуть переглядати виключно стресостійкі особи старше 18 років.

Підтримати автомайданівців прийшли також активісти з “Дорожній контроль Європа” та”Дорожній контроль Вінниця”, до яких не раз звертаються водії, щодо порушення їх прав працівниками органів правопорядку

_dsc0584

Перехожі зупинялися, аби переглянути відеоролик разом із активістами.

_dsc0630

Показ був підсилений динаміками, завдяки чому навіть перехожі з протилежного боку вулиці зупинялись і переглядали ролик.

_dsc0692

 

Напишіть відгук

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Вінниччини".

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.

Головний редактор: Ірина Федорів