Чому “Свобода” проголосувала “за” обрання екс-регіонала заступником мера Вінниці

0 42

Новим заступником голови буде Микола Форманюк. Раніше він був членом “Партії регіонів” та депутатом облради. Таке призначення депутати Вінницької міськради підтримали 28 жовтня. “Свободівці” голосували одноголосно “за”.

Микола Форманюк змінив на посаді Ігоря Корольчука. Останнього вже відправили керувати обласною службою доріг.

Форманюк заявляв про те, що написав заяву про вихід із ПР. Це сталося лише 20 лютого 2014 року, за кілька днів до того, як із країни втік Віктор Янукович. На той момент він навіть не подав заяву на вихід з ПР голові партосередку:

“Я це рішення прийняв уже давно – заява написана. При нагоді зустрінусь з головою виконкому місцевого осередку і передам її. До того ж, це моє особисте рішення і винести його на широкий загал, робити якусь гучну заяву… Словом, саморекламою і піаром займатися не маю бажання”.

Тоді депутат облради очолював Комісію з питань регулювання комунальної власності та приватизації. Вибори виграв у 2010 році як заступник голови ВОО МГО «Україна-Польща-Німеччина». Також від цієї ГО, яку створив саме колишній голова облради екс-регіонал Сергій Татусяк, від “Партії Регіонів” у обласну раду того скликання пройшли: Олексій Гаврилов, Марина Коваль, Олександр Побережець.

До того, як стати членом ПР, як і Сергій Татусяк, Микола Форманюк був членом НДП та Єдиного Центру.

“Громада Вінниці” пропонує читачам ознайомитися з результатами поіменного голосування за кандидатуру Форманюка депутатами Вінницької міської ради.

%d1%84%d0%be%d1%80%d0%bc%d0%b0%d0%bd%d1%8e%d0%ba-%d0%b3%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d1%83%d0%b2%d0%b0%d0%bd%d0%bd%d1%8f

До свого призначення заступником міського голови, з 2013 року Форманюк очолював міське комунальне трамвайно-тролейбусне управління (після реформи – ВТК, Вінницька транспортна компанія). Тепер він став членом міськвиконкому.

“Свободівець” Володимир Базелюк на запитання “Громади Вінниччини” щодо голосування за екс-регіонала Форманюка тільки зітхає:
“На жаль, голосував. Ми так для себе прийняли рішення, що не будем так би мовити ставити палки в колеса мера. Якщо мер вважає, що він має бути членом його команди – нехай так і буде, але наша задача буде контролювати цей момент і шукати, що вони будуть робити не так і доносити громадськості. Звісно, це голосування ганебне і я не дуже добре себе почуваю після того”.

Напишіть відгук

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Вінниччини".

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.

Головний редактор: Ірина Федорів